ما را حمایت کنید
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی

درباره ما


سایت مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز درجهت ارتقای سطح علمی درحوزه مهندسی با رویکردی علمی-آموزشی فعالیت خود را در سال 1395 با مدیریت اقای جواد مهدی زاده آغاز نموده است. 

این گروه با به کارگیری شیوه های جدید مدیریتی و خدمات متنوع و نوین وهمچنین ارسال مقالات و مطالب به روز، ارائه فایل های چند رسانه ای تخصصی و به اشتراک گذاری منابع، جهت ارتقاء، توسعه و بهبود این بخش اقدام نموده است.

شایان ذکر است این گروه متخصص با ارائه مشاوره و انجام پروژه های تخصصی سعی دارد گامی هرچند کوچک در جهت پیشرفت و توسعه صنعت ایران اسلامی بردارد.

گروه سایت مهندسی به روز باهدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی وکاربردی جهت پیشرفت وتوسعه اقتصاد پایدار که معادن ومعدن کاری و حوزه سلامت و مهندسی پزشکی نقش اصلی در آن ایفا می‌کنند تصمیم به ایفای نقشی اساسی نموده که به صورت تیتر بار معرفی خدمات توسط این گروه معرفی می‌گردد:

  • سازماندهی و آموزش متخصصین و فعالان حوزه معدن و مهندسی پزشکی
  • پشتیبانی از اجلاس ها، همایش ها و کنفرانس های تخصصی حوزه‌های مذکور
  • مشاوره های تخصصی و انجام پروژه های توسعه
  • بررسی و کمک به مبحث اشتغال دانش پژوهان رشته‌های معدن . مهندسی پزشکی

این سایت آموزش های مورد نظر را در بخش های زیر در اختیار شما قرار می دهد:

سایت اصلی: شامل مطالب مفید و آموزشی،گالری فیلم و عکس،نرم افزار و… مرتبط با مهندسی معدن و مهندسی پزشکی.

تالار گفتمان: محلی برای گفتمان ، پرسش و پاسخ ، تبادل اطلاعات و… است.

فروشگاه: تلاش براین است تا کامل‌ ترین فروشگاه تخصصی در حوزه‌های مهندسی مذکور در ایران عزیز باشد که به فروش انواع پایان نامه ، نرم افزار ، فیلم ، مستند، آموزش نرم افزار، مقالات کنفرانس ها و همایش ها,کتب مرتبط و…می‌پردازد.

ترجمه: ارائه خدمات ترجمه تخصصی معدن و مهندسی پزشکی بصورت حرفه ای در سطح ارشد و دکترا با قیمت مناسب و با شعار ترجمه آسان شد!

همکاری: ایده‌ای نو برای دعوت و تشویق دانشجویان و فعالان در این دو حوزه مهندسی در جهت بروز نگهداشتن اطلاعات و کسب درآمد عالی برای علاقمندان.

توضیح: « بسیاری از فارغ التحصیلان عزیز در خلال تحصیل به جهت ارائه‌ های کلاسی از مقالات تاپ و به روز ژورنال‌های خارجی استفاده کرده‌اند و اکنون با سپری کردن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک خود و دیگران را از این موهبت محروم می‌سازند. گروه به روز در نظر دارد با دعوت و تشویق این عزیزان به همکاری و کسب دآمد از راه ارائه مقالات خود از طریق سایت به‎ روز موتور ادامه این تحقیقات و دلگرمی برای این عزیزان باشد.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  افراد آنلاين: 1 نفر
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  بازديد امروز: 22 نفر
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  بازديد كل: 62293 نفر
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  افراد آنلاين: 1 نفر
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  بازديد امروز: 22 نفر
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی  بازديد كل: 62293 نفر

درباره ما

گروه سایت مهندسی به روز با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت پیشرفت وتوسعه اقتصاد پایدار که معادن و معدنکاری و حوزه سلامت و مهندسی پزشکی نقش اصلی در آن ایفا می‌کنند تصمیم به ایفای نقشی اساسی نموده

مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز , مقاله,معدن,مقالات مهندسی,پزشکی
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز
مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز دانلود مقالات مهندسی به روز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.